Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 1
  • 3

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
WAŻNE  HELLBREAK na obcej płaszczyźnie
Witam.
Jako jeden z członków tworzących projekt HellBreak'a, którym jest próbą odtworzenia uniwersum SCP z zachowaniem dawnego klimatu w innej grze, zapraszam na wielkie otwarcie odbędzie się już 3 Listopada 2018 roku (Sobota) o godzinie 16:00. Na to wydarzenie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką i nie tylko.Tą innowacją jest Garry's Mod a tematyką owego serwera jest SCP:RP.

Wielu z was zna grę "SCP: Secret Labolatory" polskiego twórcy Huberta Moszki. Na podobnych zasadach działać będzie nasz serwer, lecz z tą różnicą że każdy będzie mógł być każdym, od zwykłego personelu Klasy D po członków różnych dziedzin po najgroźniejsze SCP. Jak sama nazwa wskazuje jest to jednocześnie serwer RP czyli "Role Play", czyli odgrywanie życia w danym uniwersum w naszym przypadku jest to tematyka dobrze znana wszystkim fanom i nie tylko. Na naszym serwerze będziecie mogli zobaczyć znane i popularne SCP, ataki zbuntowanego oddziału CI oraz wiele więcej... By dowiedzieć się więcej informacji zapraszam na serwer Discord https://discord.gg/D79RJD
[Obrazek: nQBna2w.jpg]

Odpowiedz
o lol a ja myslalem ze w 2019 bendzie start dzienki za informacje
@Edit: we we a co to za reklama jest robiona halo
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Czy to będzie zwyczajny SCP mod w garrys modzie bo juz nie rozumiem?
[Obrazek: mzyFaRH.gif][Obrazek: Sm2w7YW.gif]
Odpowiedz
To będzie SCP RP
czyli SCP Roleplay.

aktualnie nie ma innego serwera o takiej tematyce (w polskim języku)
Bycie grubasem to nie choroba.
Bycie grubasem to styl życia.

[Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg][Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg]
Odpowiedz
(30-10-2018, 20:47)wysciguwka napisał(a): o lol a ja myslalem ze w 2019 bendzie start dzienki za informacje

Jest to serwer SCP:RP nie breach każdy ma swoją rolę którą odgrywa. Są prowadzone badania przez naukowców na SCP za pomocą Klasy D, oddział FO (funkcjonariusze ochrony) zajmują się porządkiem w LCZ ( miejsce gdzie przebywają m. in. Klasa D), oddział DB (Departament Bezpieczeństwa) który zajmuje się SCP (pilnuje przechowalnii, zabezpiecza itp.) i wiele więcej Uśmiech
[Obrazek: nQBna2w.jpg]

Odpowiedz

tzn taki RP czy coś innego , chodzi mi tylko o tematykę DX
[Obrazek: mzyFaRH.gif][Obrazek: Sm2w7YW.gif]
Odpowiedz
(31-10-2018, 09:06)Krako napisał(a):

tzn taki RP czy coś innego , chodzi mi tylko o tematykę DX

Tak, tyle że to co podałeś to odcinek z trollingu na scp-rp
Odpowiedz
(30-10-2018, 21:05)mamm napisał(a):
(30-10-2018, 20:47)wysciguwka napisał(a): o lol a ja myslalem ze w 2019 bendzie start dzienki za informacje

Jest to serwer SCP:RP nie breach każdy ma swoją rolę którą odgrywa. Są prowadzone badania przez naukowców na SCP za pomocą Klasy D, oddział FO (funkcjonariusze ochrony) zajmują się porządkiem w LCZ ( miejsce gdzie przebywają m. in. Klasa D), oddział DB (Departament Bezpieczeństwa) który zajmuje się SCP (pilnuje przechowalnii, zabezpiecza itp.) i wiele więcej Uśmiech

i po co mi to piszesz?? nierozumne nijak sie to ma do tego co napisalem
Odpowiedz
wysciguwka  a może np. missclicknal opcje "cytuj" twojej wypowiedzi zamiast kraka który jest o jedno pole niżej? hmh>?
[Obrazek: 200.webp#0-grid1]
[Obrazek: KGsGyi4.png]
Daj lajka C:
Odpowiedz
(01-11-2018, 17:14)Ryuk napisał(a): wysciguwka  a może np. missclicknal opcje "cytuj" twojej wypowiedzi zamiast kraka który jest o jedno pole niżej? hmh>?

to nie był żaden missclick o nienie to coś większego...
(specjalnie tak napisałem kocham cie ryuk)
Odpowiedz
(01-11-2018, 17:23)wysciguwka napisał(a):
(01-11-2018, 17:14)Ryuk napisał(a): wysciguwka  a może np. missclicknal opcje "cytuj" twojej wypowiedzi zamiast kraka który jest o jedno pole niżej? hmh>?

to nie był żaden missclick o nienie to coś większego...
(specjalnie tak napisałem kocham cie ryuk)

ja ciebie też wyściguwka i tak, to był missclick XD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości