Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ZATWIERDZONE  Skarga
Twój nick: ReQeR
Nick osoby oskarżonej: Ryuk
Powód skargi i opis sytuacji: Uwziął się na mnie.
Na początku dostałem bana na 60 min za 1 fk, wiem ze w regulaminie jest o ty zapis, ale zwykle 1 nieumyślny fk jest odpuszczany.
Następnie dostałem bana na 300 minut za to że powiedziałem " super ze dostałem bana za 1 fk jak (nie pamietam jaki gosc) nie został nawet upominany za nie branie wardena na początku rundy i mass free killowanie.
Zeby nie było nudno to dostałem jeszcze gaga na 60 minut za floodowanie za napisanie" super admin ryuk POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!"

Dowody: Dowodów nie mam, ale chciałem napisać to żeby pokazać jakim ****** jesteś. I to tylko dlatego, ze ktoś pisze/mówęi prawdę. Wydaje mi się ze jesteś gnębiony w szkole i dlatego tak nadużywasz swoich możliwosci.
Ps. troche ci współczuje, ale takich spraw tak sie nie załatwia
Pozdrawiam Uśmiech
Z nieuszanowaniem ReQeR
[Obrazek: ws8VJMX.jpg]
Ale mu pojechał po ambicjach
jak to ryuk zobaczy to ja nie chce byc w twojej skórze...

dorobiłeś sie perma na życie xD

przej*ane masz 

jd jd jd

[Obrazek: Y1RIB7Y.png]
[Obrazek: ThAbz3V.png]
(06-10-2018, 07:38 PM)Ciapuś napisał(a): ale chciałem napisać to żeby pokazać jakim ****** jesteś. I to tylko dlatego, ze ktoś pisze/mówęi prawdę. Wydaje mi się ze jesteś gnębiony w szkole i dlatego tak nadużywasz swoich możliwosci.
Ps. troche ci współczuje, ale takich spraw tak sie nie załatwia

@Ryuk ale cie Reqer zgasił jak peta
[Obrazek: comment_GhBpmpE8KEJq3GB8bbzvSKMejvEibtlI.jpg]
[Obrazek: giphy.gif]

Oj chyba masz pr*ejbane
[Obrazek: e130561a-0901-4659-8ad8-23f8e2e86fee.png][Obrazek: oYSOuau.png]
ReQeR ty tak kurwa płaczesz, nie znajdując winy w sobie samym. Zamiast pisać kolejnej skargi co tylko siebie i swój stan pogrążasz to byś zmienił swoje chujowe zachowanie. I nie mówię, że jestem najlepszym przykładem do naśladowania, nie, ale ty jesteś małym wkurwiającym pyskującym drzącym pizde dzieciakiem o byle fdmg fk ile sie da. Teraz pisałem z @Ryuk  na mess, lecz źle sie czuję, ale rozpatrzy twoją skargę w najbliższym czasie.
[Obrazek: y8VM26.gif]

Domyślam się co zrobi Ryuk po tym jak wreszcie napisałem prawdę.
Jeśli mnie zbanujesz świadczyć to będzie na jakim dnie się znajdujesz.
Jak zawsze POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!   ( nie mogę się doczekać aż oskarży mnie o floodowanie)
ReQeR

Wiesz on ci może nie da ale ja ci dam ~qbus
(06-10-2018, 08:33 PM)Terrorysta napisał(a): ReQeR ty tak kurwa płaczesz, nie znajdując winy w sobie samym. Zamiast pisać kolejnej skargi co tylko siebie i swój stan pogrążasz to byś zmienił swoje chujowe zachowanie. I nie mówię, że jestem najlepszym przykładem do naśladowania, nie, ale ty jesteś małym wkurwiającym pyskującym drzącym pizde dzieciakiem o byle fdmg fk ile sie da. Teraz pisałem z @Ryuk  na mess, lecz źle sie czuję, ale rozpatrzy twoją skargę w najbliższym czasie.

spokojnie marcel xD
i zycze zdruwka  @Ryuk xd

[Obrazek: Y1RIB7Y.png]
[Obrazek: ThAbz3V.png]
krótko i na temat. Masz WPIERDOL Uśmiech
Brak dowoduw haha
[Obrazek: comment_GhBpmpE8KEJq3GB8bbzvSKMejvEibtlI.jpg]
[Obrazek: giphy.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości