Zarejestruj się  

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Dziwne znaczki

#1
Cześć kumple mam problem otóż wczoraj gdy grałem se w unta to nagle wszystko zaczęło mi crushować i komputer się nagle wyłączył potem jak próbowałem go włączyć pisało że niebyło można włączyć bo coś się uszkodziło więc zrobiłem format komputera jak już go zrobiłem wszystko pozaznaczałem i wszedłem do systemu a tam niespodzianka jakieś znaczki zamiast liter typu pytajniki kwadraty trójkąty itp. ktoś wie jak mi pomóc?
Odpowiedz

#2
(04-05-2018, 13:32)Zbyszko z Bogdańca napisał(a): Cześć kumple mam problem otóż wczoraj gdy grałem se w unta to nagle wszystko zaczęło mi crushować i komputer się nagle wyłączył potem jak próbowałem go włączyć pisało że niebyło można włączyć bo coś się uszkodziło więc zrobiłem format komputera jak już go zrobiłem wszystko pozaznaczałem i wszedłem do systemu a tam niespodzianka jakieś znaczki zamiast liter typu pytajniki kwadraty trójkąty itp. ktoś wie jak mi pomóc?

a próbowałeś włączyć i wyłączyć? kappa
trojana masz. poguć sie z tym
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#3
Dobra mniej więcej wiem o co chodzi bo znalazłem coś takiego jak zapis matematyczny i są takie same symbole z którymi mam problem oraz znalazłem że jest to ciągle włączone ktoś wie jak to wyłączyć?
Odpowiedz

#4
Spróbuj ponownego formata xd
Odpowiedz

#5
do ryżu włóż
[Obrazek: kK1Rd1D.jpg][Obrazek: NK0yjMU.gif]
Odpowiedz

#6
Tak nałogowy tylko że 4 jebane razy robiłem tego formata
Odpowiedz

#7
Może być to wina karty graficznej Uśmiech , podaj model
Jak dla mnie spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym z internetem i pobrać najnowsze sterowniki do swojego gpu
[Obrazek: kK1Rd1D.jpg][Obrazek: NK0yjMU.gif]
Odpowiedz

#8
Dobra chuj oddaje kompa do naprawy bo i tak najpewniej niczego niewykombinujemy więc niewiem co napisać żeby zamknąć post więc ktoś to zamknij top kek
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości