Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Sjemano
Siemano mam na imię krystian (<3 borys)
Mam 14 lat i pochodzę z okolic warszawy

To teraz czas na to jak zacząłem swoją przygodę z jb lub samym hellbreak
Jakieś 2(?) Lata temu powiedziałem sobie widząc tfa w polecanych na steam:
Eh zainstaluje zobacze w koncu to gra darmowa
Pograłem jakies 100 godzin, jednego razu podczas przeszukiwania przegłądarki serwerów zobaczyłem serwer jailbreak(wtedy jeszcze gb chyba). Tryb ten znałem z Cs:Go gdzie od czasu do czasu grałem na roznych JB ale nigdy nie zostawałem na dłużej. Wchodze sobie na owy serwer, pograłem na nim jakies 2 dni
Co nieco z polecen skumalem kupilem jakiegos title w !shop lecz bylem typowym randomem i.... zrobilem sobie dość dlugą przerwe od tfa. Jak to wczesniej napisalem ze gralem w csa cóż wróciłem do niego.

Do tfa wróciłem zeszłego grudnia.
Zacząłem się trejdować, grac casuale itd itp.
Przeglądając wyszukiwarke serwerów na przełomie marca a kwietnia znów trafiłem na serwer jailbreak.
Więc wchodzę na niego pamiętając ile frajdy przyniósł mi ostatni raz kiedy byłem na serwerze jailbreak w tfie. Myslałem ze to zupelnie inny serwer a tu niespodzianka, title kupiony (myslalem ze nigdy nie bylem na tym serwerze) fala szoku mnie uderzyla.
Na początku przebywania na hellbreak za duzo sie nie wypowiadalem.
Co jakis czas pisalem cos ale nikt mnie nie znal jak juz mowilem bylem totalnym randomem po nickiem Clippy

Pamiętam ze gdy ktos powiedział coś smiesznego to to cytowalem i bindowałem.
Wtedy ludzie zaczeli mnie dostrzegac. Zostalem znany jako "ten co ma na wszystko binda"
Do tej pory nie uzylem mikrofonu ani razu
Był 14 kwietnia, była przerwa w szkole, pomyslałem ze kupie sobie vipa (lub vipa+ nie pamiętam)
a co mi szkodzi powiedzialem w głowie i napisałem do @mk2342 z takową prośbą.
2 dni po zakupie tej oto "rangi" nikogo nie było w blu więc pomyslałem ze:
Sproboje moze sie uda.

Cóż udało się. Stawałem się coraz bardziej znany wakacje minęły mi na cytowaniu i bindowaniu
W połowie wakacji zobaczylem na serwerze gracza pod nickiem wysciguwka spodobał mi się jego nick, i chciałem zrobić swoją własną odmianę tego nicku. Ni z gruszki (hehe) ni z pietruszki przyszedł mi do glowy na nick motoruwka. Od tego nicku powstawało kilka innych jak np. Motosuruwka. Pozniej ktos napisal do mnie motoruwek, napisalem zeby pisal do mnie motoruwka lecz szybko zmieniłem zdanie i zmieniłem nick na motoruwek. Slyszalem ze duzo ludzi nazywa sie paruwkami zeby sie bardzo nie urazic więc sam zacząłem stosowac słowa takie jak:
Ty paruwo ty paruwko ty paruwczaku itd itp. Wtedy przyszedł pomysł na nick Motoparuwek. Z racji ze admini często zmieniali mi nicki musiałem dodac jakis znak aby moja nazwa sie zmieniła stąd ta kropka na koncu mojego nicku.

Koniec wakacji, nowy serwer został zapowiedziany pograłem na nim złożyłem podanie o administratora i cóż dotarlismy do dnia dzisiejszego.
Ogółem mówiąc nie mogłem trafic na serwer z lepszą społecznoscią loffciam was hellbreak
Edit: o kurde ile tego wyszło xd
[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Git majonez, fajnie się czyta ale trochę polskich znaków brakuje
[Obrazek: 48SXGtz.png]

Odpowiedz
Jeżu pisane na telefonie dlatego

Odpowiedz
Stałeś się sławny z puszczania bindów XD
Fajna historia, wciągająca

Teraz tylko trzeba serwa rozreklamować, żeby nie zamykać go za miesiąc, czy dwa, bo sie nie zwraca
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018
Odpowiedz
Tak.
[Obrazek: WQ0aGp2.jpg]
Odpowiedz
sum to deibl haha
moto to moja nędzna kopia wszyscy teraz o tym wiedzą
[Obrazek: ZloVenG.png]
[Obrazek: tenor.gif?itemid=4855205]
Odpowiedz
Co za debil to napisał japierdole