Zarejestruj się  

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ODRZUCONE Ban i mute

Nick:M@nganian
SteamID:STEAM_1:0:56045183
Na co mam bana (blu/gag/mute/server):blu i mute
Nick admina który dał bana:Fox
Kiedy dostałeś bana:16.04.2018
Powód bana (podany przez administratora): Nieogar i obraza administratora
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana: Powiedziałem pozycja buntu i totalny na low gravity po tym jak mnie pouczono nie zabiłem nikogo po tym zostałem zabity i na następną rundę dostałem bana. Muta dostałem a to że powiedziałem że jest faworyzacja a po tym jak mnie zignorował nawet nie ostrzegł wardena który mu udzielił faworyzaji powiedziałem że jest nieogarem.
Dlaczego powinienes dostać unbana: Ponieważ ponownie zapoznałem się z regulaminem , nikogo nie zfreekillowałem a co do muta uważam że była faworyzaja a on to zignorował no nie dziwota jak faworka dotyczyła się jego więc uważam że to określenie było nieobraźliwe i było trafne.

FOX ?

Co do bana na blu, było życzenie niska grawitacja i dałeś pozycje buntu powiedziałem ci ze nie można później dałeś totalny i powiedziałem ci ze nie można wtedy już nic nie dawałeś i zaczoles freedamegowac mnie i jeszcze 1 typa , po prostu nie ogarniales i niewiedziałes co robići jeszcze robiłeś kilka Fk w innych rundach.

Co do Muta zacząłeś mówić ze „nie ogar, jaka nie ogarnięta administracja” to po prostu dałem ci muta Uśmiech.

Co do „faworki” po prostu powiedział warden ze mam iść do Medyka a ty mnie zfrikillowales

Poczekaj kilka dni napisz prośbę o ub
Zamykam/
[Obrazek: giphy.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości