Zarejestruj się  

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ODRZUCONE prośba o ungaga i unmute i unbana na blu

Nick: koszi 
SteamID: STEAM_1:1:150434826
Na co mam bana (blu/gag/mute/server): na blu gag i mute
Nick admina który dał bana: nie pamiętam ale dawno a może nie dawno mam słabą pamięć sry
Kiedy dostałeś bana: no sorki ale nie pamiętam
Powód bana (podany przez administratora): nie pamiętam
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana: nie pamiętam
Dlaczego powinienes dostać unbana: bo ostatnio chciałem sobie pograć na dżejlu a jak chce coś napisać / powiedzieć to nic nie moge :/ przez to nie moge brać też udziału w wielu zabawach czy tam coś ludziom odpisać

Muta dostałeś za puszczanie muzyki a gaga obecnie nie masz + to jest twoje steam id STEAM_0:1:120881413

A już cię pamiętam, dostałeś perma ode mnie chyba 3/4 dni temu za puszczanie bindów a prosiłem cię żebyś wyłączył po czym zacząłeś mnie wyzywać na czacie więc dostałeś permgaga, napisz odwołanie za nie mniej niż 2 miesiące albo kup sobie unbana //zamykam i //odrzucam

Informacje dodatkowe które wyszły przypadkiem przy rozmowie z Moderatorem "Terrorysta" . :

[Obrazek: IRQGUgM.png?1]

Steam_ID widoczne na screenie powyżej: STEAM_0:1:150434826
Steam_ID widoczne na screenie poniżej: STEAM_0:1:150434826

[Obrazek: KGSyIZO.png?1]

[Obrazek: hF1bDiX.png?1]

Gracz posiada aimbota i wyszło to przypadkiem w rozmowie z Terrorysta jak ten wszedł na kanał Terrorysty i spytał kiedy będzie właściciel i powiedział, że żałuje lekko tego co zrobił, tak więc ban nieodwołalny. //Odrzucam Pernamentnie. //Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości